Design a site like this with WordPress.com
Для початку

Аранжування для гітари A Whole New World (Alladin)

Побачив на одному з англомовних Youtube-каналів спрощену, легку версію для виконання на гітарі A Whole New World із мультфільму Алладін. Вирішив її перенести на нотний стан. Далі виявилось дуже легко підібрати продовження на слух з самого мультфільму. Слова Алі та Джасмін співаються з різницею в октаву. Транспонував попередню заготовку з ютубу в тональність до мажор, позбувшись двох дієзів і далі ще транспонував вниз приблизно на терцію. Ті низькі ноти, які не вмістились в межі гітарних, переніс на октаву вище або змінив на свої. Далі уважно слухаючи пісню в мультфільмі скопійував структуру. Вийшло досить точно підібрати, але в моментах, де вони співають обидва, ноти накладаються одні на одних і тому прийшлось імпровізувати та обрати щось середнє, більш-менш вдале для виконання на гітарі. Окрім мелодії слів підібрав декілька моментів з акомпанементу оркестрової музики на задньому фоні пісні, додав власний акомпанемент, більш зручний для полегшення гри. На майбутнє є сенс додати ще вставки фонової музики. Ті, що підібрав, дуже гарно доповнюють основну мелодію.

Поки що скоротив на 10 тактів із-за великої кількості повторів. Плюс в другому такті тепер 2 флажолети, як і в багатьох інших аранжуваннях, вони там напрошуються.

Дописав вступ. Ще декілька змін.

Виправив помилки у записі:

  • Фа дієз (F#) зустрічається протягом всієї п’єси, тому для спрощення необхідно вказати тональність Соль мажор (1 дієз при ключі).
  • Реприза починається з 8 такту, а не з початку. По змісту це зрозуміло, але пропустив у записі.

Дуже багато незначних змін поодиноких нот, які краще передають зміст і вносять невелику різноманітність замість шаблонних повторів.

A Whole New World notes for guitar
Відеозапис від 14.12.2022

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: